ARROW


Unikalny system w obudowie 2U do przygotowania w pełni profesjonalnych powtórek slowmotion , przystosowany technicznie i cenowo do zastosowań półprofesjonalnych dzięki wyposażeniu w dodatkowe złącza HDMI (przy zachowaniu SDI). Serwery powtórkowe ARROW są znacznie wydajniejsze a przy tym tańsze niż inne niszowe produkty. Zapisane na wewnętrznym potężnym videostorage’u materiały video mogą być wyeksportowane na dowolny dysk umieszczony w wyjmowanej kieszeni, lub poprzez porty USB 2.0/3.0 , eSata do zewnętrzny pendrive lub po sieci ETH do archiwum.

Arrow 441 - 4 kanały HD/SD nagrywania dla powtórek / slowmotion oraz pełnej rejestracji wszystkich materiałów do późniejszej edycji.
System pozwala jednocześnie na nagranie z 4 wejść wideo, wyszukiwanie na wszystkich 4 kanałach, powtórki z 2 kanałów z wewnętrznym mixem na jedno wyjście SDI. Standardowo wyposażony we własny kontrolpanel - ControlZ oraz wewnętrzny muliviewer.
Obsługiwane kodeki: DVCPro 50 / DVCPro HD oraz MJPEG.
Obsługa HDMI / SDI dla pierwszych 3 kanałów, 4 wejście tylko SDI.
Pojemność wewnętrznego Videostorage’u -66 godzin zapisu przy 100Mbit.

Arrow 442 - 4 kanały HD/SD nagrywania dla powtórek / slowmotion oraz pełnej rejestracji wszystkich materiałów do późniejszej edycji.
System pozwala jednocześnie na nagranie z 4 wejść wideo, wyszukiwanie na wszystkich 4 kanałach, powtórki z 2 kanałów z wewnętrznym mixem na jedno z dwóch wyjść SDI. Standardowo wyposażony we własny kontrolpanel - ControlZ oraz wewnętrzny muliviewer.
Obsługiwane kodeki: DVCPro 50 / DVCPro HD oraz MJPEG.
Obsługa HDMI / SDI dla pierwszych 2 kanałów, 3 i 4 wejście SDI.
Pojemność wewnętrznego Videostorage’u -66 godzin zapisu przy 100Mbit.

Arrow 662 - 6 kanałów HD/SD nagrywania dla powtórek / slowmotion oraz pełnej rejestracji wszystkich materiałów do późniejszej edycji.
System pozwala jednocześnie na nagranie z 6 wejść wideo, wyszukiwanie na wszystkich 6 kanałach, powtórki z 2 kanałów z wewnętrznym mixem na jedno z dwóch wyjść SDI. Standardowo wyposażony we własny kontrolpanel - ControlZ oraz wewnętrzny muliviewer.
Obsługiwane kodeki: DVCPro 50 / DVCPro HD oraz MJPEG.
Obsługa HDMI / SDI dla pierwszych 2 kanałów, 3 i 4 wejście SDI.
Pojemność wewnętrznego Videostorage’u -133 godzin zapisu przy 100Mbit

eventsmedia jest wyłącznym dystrybutorem produktów Slomo.tv, w Polsce

Strona korzysta z plików cookies w celu prowadzenia statystyk Google Analytics i poprawnego wyświetlania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce