Black Jack Trinity


Najpotężniejszy na świecie system powtórkowo-rejestracyjny oferujący wszystkie dotychczasowe opcje i możliwości modelu Blackc Jack tj. aż 12 źródeł HD (kamer) i ogromną paletę kodeków, oraz powierzchnia do ich zapisu , ale dodatkowo można zaoferować pracę na trzech kontrol panelach (ControlZ) dla trzech operatorów i trzy kanały wyjściowe. 16 kanałowy system w jednej maszynie 4U.

Każdy z operatorów może pracować na 4 lub 6 z dowolnie wybranych źródłach i zapisanych plikach, tworzyć klipy, playlisty, udostępniać je natychmiast pozostałym dwóm operatorom do dalszej obróbki czy emisji na kanał PGM. Ponieważ praca odbywa się w ramach tej samej maszyny to nie ma tu mowy o kopiowaniu, przesyłaniu, tranferowaniu itp. – wszystko dzieje się natychmiast. Na zewnętrzny dowolny dysk (USB3.0, eSATA) tuż po zatrzymaniu zapisu lub nawet w trakcie rejestracji można exportować zarejetrowane „czyste” media lub zmontowane play listy.

eventsmedia jest wyłącznym dystrybutorem produktów Slomo.tv, w Polsce

Strona korzysta z plików cookies w celu prowadzenia statystyk Google Analytics i poprawnego wyświetlania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce