EventsMedia szczyci się stałą współpracą z wieloma firmami kluczowymi dla rynku broadcast.
Jesteśmy bezpośrednim, a czasem wyłącznym partnerem na polskim rynku wybitnych producentów branży telewizyjnej i od lat dostarczamy naszym klientom najlepsze rozwiązania sprzętowe i technologiczne. 

 Slomo.tv jest producentem innowacyjnych rozwiązań serwerowych do wielokanałowych powtórek 4K/3G/HD w zwolnionym tempie SupeSlowMotion, nagrywania dla NLE, ingest, video wspomagania decyzji sędziowskich w sporcie – VAR. Produkty Slomo.tv charakteryzują się unikalną skalowalną architekturą, przyjaznym dla użytkownika interfejsem, kompatybilnością z powszechnie używanymi systemami do montażu nieliniowego oraz łatwością wdrażania nowych technologii w istniejących strukturach produkcji telewizyjnej i obiektach sportowych. Slomo.tv sukcesem wprowadziła kompletne linie wysokiej jakości wielokanałowych profesjonalnych serwerów do produkcji wideo od kompaktowego 1U „Simple RIII” do potężnego 4U „Dominator AT/12G”, doskonale nadaje się do produkcji telewizyjnej 4K/3G/HD na dużą skalę i e-sportu. Systemy videoReferee® do przeglądania na bieżąco wątpliwych momentów stały się integralną częścią wielu aren sportowych i są szeroko stosowane w wielu dyscyplinach sportowych.  

Z myślą o profesjonalnych rozwiązaniach Audio/Video, Barnfind oferuje różne profile produktów, aby sprostać stale rosnącym potrzebom branży.Od wyrafinowanych rozwiązań BarnOne, które mogą krosować, monitorować, konwertować, dystrybuować i multipleksować sygnały pro-A/V, po prostą i solidną serię BarnMini, która umożliwia przesyłanie różnych sygnałów z planu produkcji TV  lub wydarzeń sportowych,Jeśli Twoje kamery wideo są zbyt daleko lub jest zbyt wiele kabli między odległymi lokalizacjami produkcyjnymi, BARNFIND ma produkty, które to zoptymalizują.BARNFIND oferuje cały sprzęt potrzebny do budowy niezawodnych i solidnych światłowodowych rozwiązań przesyłowych. Unikalne produkty kompatybilne ze światem, w którym żyjesz!

Rozkwitają funkcje przesyłania strumieniowego na żywo w mediach społecznościowych, możliwość dostarczania wideo na żywo stała się bardziej niezbędna niż kiedykolwiek wcześniej. Sieci komórkowe w obecnej epoce umożliwiają nadawcom szybkie udostępnianie wideo na żywo z dowolnego zakątka świata. Krótko mówiąc, świadczy to o popularności i powszechnej akceptacji transmisji na żywo.
Będąc w zgodzie z nowoczesnymi trendami, MiNE Media oferuje lekkie, łatwe w obsłudze urządzenia, które mogą zaspokoić potrzeby dzisiejszego przesyłania strumieniowego na żywo. Nasze produkty wykorzystują połączone sieci IP, które obejmują sieć chmurową, Wi-Fi, sieci 3G/4G/5G i Ethernet. Router Bondingowy MiNE Media M4 Pro oraz Encoder z funkcją bondingu , model Q8 szybko stały się niezbędnymi urządzeniami wykorzystywanymi podczas transmisji streamingowych na całym świecie. 
W naszym portfolio znajdują się zarówno stacjonarne, jak i przenośne urządzenia do kodowania, które umożliwiają szybkie i stabilne przesyłanie strumieniowe wideo. Wszystkie nasze produkty wykorzystują najbardziej zaawansowaną technologię transmisji video, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość przy najniższej przepustowości.
Poza tym MiNE Media koncentruje się na opracowaniu spójnej przepustowości i bezpiecznego połączenia, aby nasi klienci mogli zdalnie tworzyć, obsługiwać i udostępniać wysokiej jakości transmisje na żywo. Dla uproszczenia do granic przekazu audio-video stworzyliśmy kamerę sportową A5 pracująca w rozdzielczości 4K i samodzielnie transmitująca poprzez 2 karty LTE.
Niech Twoi obserwatorzy staną się częścią Twojej podróży. Skorzystaj z naszej najnowocześniejszej technologii łączenia i transmisji na żywo, aby to osiągnąć.

Założona w 2011 roku firma Zhangzhou Seetec Optoelectronics Technology Co., Ltd jest przedsiębiorstwem high-tech, które koncentruje się na badaniach i stosowaniu technologii wyświetlaczy LCD.  Skupiamy się na projektowaniu, produkcji, marketingu i dostarczaniu profesjonalnych monitorów LCD. Tworzymy dwie marki, FEELWORLD i SEETEC. FEELWORLD koncentruje się na elektronicznych wizjerach, monitorach nakamerowych 3G-SDI oraz HDMI, HD i 4K,  monitorach do montażu w RACK, monitorach do kranu, bezprzewodowe monitory FPV, wyświetlaczy przemysłowych z otwartą ramą, modułach SKD, monitorach z ekranem dotykowym, monitorach z ekranem dotykowym USB, i komputer przemysłowy i tak dalej. SEETEC koncentruje się na monitorach LCD klasy broadcast, monitorach klasy przemysłowej, konwerterach transmisji i przechwytywaniu USB.

Plaber to włoski producent niezniszczalnych, zaawansowanych twardych futerałów ochronnych marki HPRC | Wysokowydajne obudowy żywiczne. HPRC powstało w 2006 roku i od tego czasu przeszła długą drogę. Dzięki blisko 1000 klientom w ponad 80 krajach, HPRC jest uznawana za jedną z najlepszych na świecie marek twardych futerałów. Obudowy HPRC mogą być używane do wszelkiego rodzaju zastosowań w branżach OEM, B2B i B2C. Od medycyny i zaawansowanych technologii (pomiary, lasery itp.) po przemysł i elektronikę, organy ścigania w wojsku i policji rządowej, żeglarstwo, outdoor, obrazowanie, transmisje i wiele innych, obudowy HPRC zapewniają całkowitą ochronę przenoszonego sprzętu. Większość twardych obudów jest wykonana ze standardowego pp: nasz dział badawczo-rozwojowy opracował ulepszoną mieszankę Ttx01®, nadal na bazie pp, teraz zrównoważoną dodatkowymi wysokowydajnymi żywicami. Ttx01® sprawia, że ​​powłoka HPRC jest cieńsza i bardziej elastyczna, zwiększając tym samym stopień odporności na wstrząsy i lekkość. Ponadto, zachowując charakterystykę pp, obudowy HPRC są odporne na kwasy, zarysowania, korozję i kurz, są odporne na ekstremalne warunki pogodowe i zmiany temperatury (produkty są testowane w zakresie od -40° do 80°C) i są wodoszczelne. Wreszcie, wszystkie skorupy i elementy skrzyń HPRC nadają się w 100% do recyklingu. Dział techniczny może zaoferować bezkompromisowo indywidualne podejście do każdego klienta. Całkowicie nowe projekty lub personalizacja istniejących produktów to wizytówka HPRC. Kolory ad hoc, nadruk, kleje, wkładki piankowe (wykrawane, wycinane wodą, frezowane, formowane), wkładki termoformowane, panele pokryw i organizery, dodatkowa obróbka skorupy kufrów (otwory, aplikacje zewnętrzne) to tylko niektóre z dostosowań naszego parku maszynowego może zrobić.

Next Level oferuje profesjonalne urządzenia elektroniczne – głównie audio, a także specjalizowane akcesoria instalacyjne takie jak np. panele przyłączeniowe do szaf 19″. Swoją ofertę kieruje głownie do stacji radiowych, telewizyjnych, studiów nagrań, oraz integratorów systemów audio-video. Oprócz produktów standardowych realizuje zamówienia specjalne.

W OWC jest firmą zaangażowaną w ciągłe innowacje, wzorową obsługę klienta i amerykański design. Od ponad 30 lat OWC ma prosty cel. Tworzyć innowacyjne rozwiązania dla majsterkowiczów, aby maksymalnie wykorzystać Twoją technologię. Począwszy od w 100% kompatybilnych uaktualnień pamięci, niezawodnie przekraczających maksymalne specyfikacje pamięci RAM firmy Apple, oferta produktów OWC rozrosła się, obejmując całe spektrum możliwości uaktualniania i rozbudowy, a wszystko to z naciskiem na łatwą konfigurację i instalację dla majsterkowiczów. Nasze zaangażowanie w doskonałość i zrównoważoną innowacyjność wykracza poza naszą codzienną działalność i obejmuje społeczność. Dążymy do zerowej ilości odpadów, zarówno pod względem środowiskowym, jak i strategicznym. Nasza perspektywa jest długoterminowa i we wszystkim, co robimy, szukamy prostoty w działaniu i zrównoważonego rozwoju w praktyce. Dla nas to w równym stopniu budowanie wyjątkowych relacji, co budowanie wyjątkowych produktów.

Od 2004 roku nasi najbardziej innowacyjni inżynierowie pracują dzień i noc, aby zaspokoić potrzeby klientów w zakresie komunikacji bezprzewodowej i wreszcie, LaON osiągnął zakodowaną cyfrową, bezprzewodową platformę audio w 2011 roku i teraz prezentuje ekskluzywną cyfrową bezprzewodową platformę intercomową. LaON przygotował najbardziej innowacyjne rozwiązanie typu „wszystko w jednym”, które obejmuje niskie opóźnienia, niskie zużycie energii, nieskompresowany dźwięk wysokiej jakości, nadawanie wielokanałowe, jednoczesną komunikację dwukierunkową, kompensację przerw audio, bezpieczną komunikację za pomocą AES 256 bitów i skalowalny i stabilny zasięg bezprzewodowej komunikacji interkomowej.  Światowej klasy jakość gwarantują doświadczeni technicy i zaawansowany system produkcji. Responsywna obsługa i wsparcie klienta będą naszymi kluczowymi składnikami utrzymania jakości. Jesteśmy pewni że naszym klientom wręczamy doskonałe interkomy, beltapcki.

Tolifo (Dongguan) Photographic Equipment Co., Ltd, założona w 2015 roku, jest profesjonalnym producentem zajmującym się badaniami, rozwojem, sprzedażą i serwisem lamp wideo LED, lamp fotograficznych, lamp kinowych i sprzętu fotograficznego oraz studyjno-telewizyjnego.  Nasze produkty poprawiają się każdego roku, dodając nowe pomysły i mocne strony zgodnie z potrzebami klientów.  Ponadto współpracujemy z profesjonalnymi laboratoriami i uzyskaliśmy certyfikaty CE, FCC, ROHS, REACH i RED.  Współpracujemy z najbardziej wpływowymi gigantami w tej branży i przyjmujemy zamówienia OEM/ODM. W Tolifo nie tylko zajmujemy się produkcją, ale także kochamy ten biznes. To jest w naszej historii i dobrze się przy tym bawimy.

KATO Vision (Shenzhen KATO Vision Co., Limited) założona w 2004 roku, specjalizuje się w badaniach i rozwoju wideokonferencji, usługach OEM / ODM, zobowiązuje się do dostarczania produktów hi-tech, wysokiej jakości i humanizowanych. Naszym obowiązkiem jest „znajdowanie i spełnianie różnych wymagań klientów” poprzez ciągłe wprowadzanie innowacji, udoskonalanie i zmiany. Staramy się pobudzać nieskończoną zadumę naszych klientów i zaspokajać ich wielki zapał. Opierając się na obfitej sile i dobrej reputacji, nasze produkty są szeroko stosowane w takich dziedzinach, jak finanse, usługi pocztowe, telekomunikacja itp.

Założona w 2012 roku firma CoMica Technology Co.,LTD jest kompleksowym przedsiębiorstwem zajmującym się sprzętem audio zintegrowanym z badaniami i rozwojem produktów, producentami i sprzedażą.
CoMica stała się jedną z dobrze znanych marek po latach naszych wysiłków i koncentracji, nasze produkty są sprzedawane na całym świecie, obejmując Europę, Amerykę Północną i Południową, Bliski Wschód, Azję itp., a wszystkie produkty otrzymują certyfikaty CE, ROHS z dobrą oceną .
Naszą misją jest samodzielna praca badawczo-rozwojowa, ciągłe tworzenie, jakość na pierwszym miejscu, wygrana-wygrana… Oczekuj współpracy z nami.

Rozpoczęliśmy naszą podróż jako marka, mając na celu stworzenie alternatywy dla tych kiepskiej jakości interfejsów, ekranów, wyświetlaczy co doprowadziło do opracowania naszej linii monitorów. Monitory te pozwoliły na łatwą i intuicyjną manipulację maszynami, programami i nie tylko.Z czasem rósł popyt na nasze wysokiej jakości monitory, a my nadal rozwijaliśmy naszą technologię monitorów, aby stale spełniać wymagania naszej szerokiej bazy klientów. Teraz oferujemy monitory z ekranem dotykowym kompatybilne z szeroką gamą sprzętu w różnych rozmiarach, specyfikacjach i przedziałach cenowych. Wszystko, od najmniejszej kamery DSL po największe maszyny przemysłowe i sieci nadawcze, można wyposażyć w wysokiej jakości monitor Feelworld.

TYST VIDEO Co., Ltd. powstała w 2013 roku i zajmuje się technologią audio i wideo w dziedzinie radia i telewizji. Firma znajduje się w dzielnicy Changping w Pekinie, z ponad 3000 m2 powierzchni biurowej, a wielkość fabryki to ponad 2000 m2 w mieście Tangshan. Jako międzynarodowe przedsiębiorstwo high-tech, Tianyingshitong zarejestrowało ponad 300 kwalifikacji i opatentowaną technologię, w tym ISO9001, ISO14001, ISO45001. 3C i inne prawa autorskie do oprogramowania. Produkty TYST VIDEO obejmują takie dziedziny jak: Teleprompter, produkcja telewizyjna, nieliniowy system edycji, cyfrowa sieć nadawania telewizji, zarządzanie przechowywaniem danych, produkcja telewizyjna w wysokiej rozdzielczości.