Transmisje internetowe

Oferujemy kompleksową obsługę streamingu na strony WWW i równolegle do urządzeń mobilnych (iPhone, android, tablet). Przygotujemy transmisje LIVE z dowolnej kamery, studia czy innych urządzeń – oczywiście też, w najwyższej jakości HD. Jeśli nie dysponujesz własną kamerą, czy potrzeba kolejnej – zajmiemy się tym – dostarczymy każde niezbędne urządzenia, w zaskakująco niskiej cenie. Możemy też dostarczyć własne łącza internetowe w każde miejsce w którym zaplanujesz swój event. Dysponujemy szeroką gamą rozwiązań technicznych, aby jak najlepiej zrealizować transmisję, ale też zaoferować konkurencyjną cenę za usługę.

Transmisje telewizyjne

Oferujemy usługi z wykorzystaniem łącz przewodowych i bezprzewodowych – Point to Point oraz multicast w celu dostarczenia obrazu i dźwięku dla telewizji, portali internetowych, firm medialnych, czy do tzw. chmury. Jesteśmy przygotowani do przyjęcia sygnału Full HD, ale też adoptujemy sygnał z kamer i urządzeń amatorskich i półprofesjonalnych oraz transkodujemy do celów profesjonalnych.

Transmisje BROADCAST

Dzięki stałej współpracy z największymi stacjami telewizyjnymi (np. TVN, POLSAT) możemy zaoferować najnowsze i najpotężniejsze (nie najdroższe) rozwiązania w zakresie transmisji i dosyłów obrazu i dźwięku w każdy zakątek świata.

Telewizja internetowa i VOD

Masz pomysł na telewizję NA ŻYWO? Posiadasz kontent, który możesz przedstawić szerokiej widowni? Powierz nam techniczną stronę projektu! Zajmiemy się uruchomieniem i prowadzeniem Twojej internetowej telewizji. Oferujemy przygotowanie telewizji w modelu LINEAR lub VOD w cenie, która pozwoli na bardzo ekonomiczną realizację Twojego multimedialnego projektu

Realizacje programów na żywo do internetu

Oferujemy kompleksową obsługę streamingu na strony WWW i równolegle do urządzeń mobilnych (iPhone, android, tablet, SmartTV). Przygotujemy transmisje LIVE z dowolnej kamery, studia czy innych urządzeń – oczywiście też, w najwyższej jakości HD. Jeśli nie dysponujesz własną kamerą, czy potrzeba kolejnej, a może masz tylko świetny pomysł i brak Ci wiedzy w technicznych aspektach – zajmiemy się tym – dostarczymy wszelkie niezbędne urządzenia, w zaskakująco niskiej cenie. Możemy też dostarczyć własne łącza internetowe w każde miejsce w którym zaplanujesz swój event. Dysponujemy szeroką gamą rozwiązań technicznych aby jak najlepiej zrealizować transmisję ale też zaoferować konkurencyjną cenę za usługę.

Realizacje programów na żywo dla telewizji

Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji programów telewizyjnych, również na żywo. Podstawą naszych realizacji jest doświadczony zespół inżynierów oraz realizatorów, którzy na co dzień tworzą programy telewizyjne: sportowe, rozrywkowe, koncerty na anteny wielu stacji telewizyjnych. Każda nasza realizacja to niskokosztowe, a jednocześnie profesjonalne rozwiązania techniczne.

Rejestracja wydarzeń komercyjnych

Chcesz zapewnić swojej firmie profesjonalne filmowe portfolio, reklamówkę video, a może tylko krótki spot reklamowy produktu? Zajmujemy się rejestracją i postprodukcją materiałów reklamowych, szkoleniowych i edukacyjnych – na potrzeby emisji w telewizji, lub na firmową stronę internetową. Pomagamy firmom w prowadzeniu wideoblogów, zapewniając profesjonalnie przygotowany kontent audiowizualny.

Technologie Broadcast

Dostarczamy wszelkie możliwe rozwiązania dla profesjonalnej produkcji telewizyjnej SD oraz najnowocześniejszy sprzęt do produkcji telewizyjnej w technologii High Definition. W naszej ofercie znajdują się: wozy transmisyjne HD i SD (5 do 16 kamer), wozy SNG, stanowiska graficzne i montażowe, a nawet helikoptery z transmisją obrazu i dźwięku na żywo w dowolny zakątek świata oczywiście w jakości HD. Współpracując stale z największymi stacjami telewizyjnym (w Polsce i na świecie) mamy preferencyjne warunki w korzystaniu z ich zaplecza technicznego jak studia wirtualne , łącza światłowodowe, czy satelitarne.

Optymalna rozbudowa, modernizacja istniejącej technologii TV

Projekt i wdrożenie – od stanu surowego lokalu aż po działającą telewizję Wspieramy i pomagamy w modernizacji istniejących struktur telewizyjnych. Od fazy projektu poprzez zakup sprzętu aż po pełną integrację i wdrożenie workflow. Niezależnie czy chcesz wybudować od „zera” nową telewizję lub tylko upgradeować do HD istniejące już studio czy stację montażową (Avid, FinalCut, ProTools), a może dostosować istniejące systemy do nowych wymagań rynkowych – zapewniamy rzetelną pomoc – wsparcie gruntowną wiedzą i bogatym doświadczeniem inżynieryjnym i produkcyjnym.

Wyposażenie

Posiadając długotrwałe i solidne relacje z największymi dostawcami sprzętu i oprogramowania dla branży multimedialnej wspomagamy zakup sprzętu aby zapewnić jak najniższe ceny dla naszych klientów.

Tworzymy plany zakupowe, gdzie wszystkie komponenty będą najwyższej jakości , będą ze sobą kompatybilne i w sposób perfekcyjny będą dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Nie stanowi też problemu aby pozyskać sprzęt używany „poekspozycyjny” lub lekko używany ale zachowujący wszelkie niezbędne walory, przy znacznie niższej cenie niż nowy.

Obsługa planu zdjęciowego przez inżynierów TV

Wspieramy mniej lub bardziej zaawansowane produkcje TV zapewniając im profesjonalne wsparcie widzą inżynieryjną. Kontrolujemy i korygujemy poziomy kamer, sugerujemy bardziej zaawansowane rozwiązania techniczne , wprowadzenie lepszych kodeków, lub tańszych rozwiązań technicznych.

Doradztwo

W zakresie działania telewizji , studia postprodukcyjnego, firmy medialnej

  • rodzaje i standardy formatów obowiązujących w nowoczesnych profesjonalnych T V
  • pomoc podczas decyzji zakupowych – inwestycyjnych, rozwojowych
  • obniżenie kosztów dotychczasowej produkcji, funkcjonowania istniejących technologii.
  • precyzyjnie określimy przewidywane koszta Twojej inwestycji
  • poprowadzimy negocjację cenową wśród dostawców sprzętu lub usług

Usługa Streamingu

Kompleksowa usługa realizacji telewizyjnej i dystrybucji on-line do praktycznie nieograniczonej odległością i platformą sprzętową widowni. Transmisje online (streaming) mogą być realizowane na stronę organizatora wydarzenia lub dedykowaną stronę transmisyjną przygotowaną zgodnie z identyfikacją wizualną wydarzenia. Dodatkowo transmisję live można umieścić na Facebook®, kanale Youtube®, na stronach partnerów wydarzenia oraz udostępnić jako strumień na smartphony.

Specjalizujemy się w najnowszych technologiach cyfrowych – obsługujemy wszystkie standardy kompresji i formaty telewizyjne (w tym Full HD 1920×1080) jakimi może być zainteresowany klient, a jeśli będzie potrzeba zasugerujemy najkorzystniejsze rozwiązanie – cena/jakość.

Dostarczamy rozwiązania video online które mają udoskonalać komunikację podmiotów z otoczeniem poprzez videotransmisję, oprawę graficzną i multimedialną.

Zapewniamy profesjonalizm, jakość techniczną i zasięg propagacji porównywalny do tradycyjnej telewizji, przy znacznie niższych kosztach.

W podstawowym zakresie naszych działań online są transmisje na żywo i rejestracja z:

  • konferencji prasowych
  • obrad walnego zgromadzenia
  • szkoleń – webinaria
  • przedsięwzięć marketingowych i PRowych
  • wydarzeń kulturalnych i sportowych